Kis türelmet,
feldolgozás folyamatban ...

Kereskedelmi asszisztens pozíció betöltésére munkatársat keresünk

2019-04-11

LED-es dekorációk készítésével és forgalmazásával foglalkozó cég 12 éve működő internetes áruház kiszolgálásával kapcsolatos feladatok ellátására
KERESKEDELMI ASSZISZTENS
pozíció betöltésére főállású munkatársat keres.
Feladatok:
  • A cég internetes áruházában történő értékesítéssel kapcsolatos mindennemű feladat ellátása a megrendelés felvételtől a csomagfeladásig
  • A feladatkörhöz kapcsolódó irodai adminisztráció
  • Számlázás elektronikus számlázó programmal
  • árajánlat készítés
  • Rendszeres havi pénzügyi jelentések készítésében való részvétel a vezetőség számára
  • kapcsolattartás a vevőkkel telefonon és e-mailben
  • raktárnyilvántartás kezelés online felületen
  • csomagolásban, árubeérkeztetésben és árumozgatásban való részvétel
  • webáruház karbantartás
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább középfokú, kereskedelmi és/vagy műszaki végzettség, előny mindkét területen szerzett jártasság
  • a munkakör betöltésére ideális a műszaki végzettségű és kereskedelmi beállítottságú, vagy kereskedelmi végzettségű és műszaki beállítottságú jelentkező
  • Felhasználói szintű Office ismeret (Word, Excel);
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban;
  • Értékesítés orientáltság;
  • Pozitív beállítottság, hozzáállás
  • Pontosság, precizitás, terhelhetőség és kitartás;
  • Stressz tűrő képesség, rugalmasság, nyitottság és türelmesség, kiegyensúlyozottság
  • Megbízható, lelkiismeretes és felelősségteljes munkavégzés;
  • A cég iránti hosszú távú teljes elkötelezettség;
  • Nyitottság új feladatokra
  • Szeged és környéki lakhely
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • A régióban magasnak számító bérezés,
  • Fiatalos, dinamikus, családias munkahely,
  • Érdekes, kihívásokkal teli munkakör,
  • Szakmai fejlődési lehetőségek,
  • Önálló munkavégzés,
  • Hosszú távú munkalehetőség.
Előny:
  • termékismeret
  • világítástechnikai eszközök paramétereinek ismerete
  • belsőépítészeti, lakberendezési ismeret, hasonló szakterületen szerzett tapasztalat
  • webáruház üzemeltetésben való jártasság
  • Hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
Állás, munka területe(i):
  • kereskedelmi asszisztens
Fényképes önéletrajzokat, a munka kezdési időpont megjelölésével együtt, kérjük elküldeni legkésőbb 2019. április 26. 15 óráig az kissalexandra79@gmail.com e-mail címre.